Tanáraink és munkatársaink

Baditz László

Baditz László

Matematika, bothmer, angol nyelv, osztálykísérő (10/A)

Benson Barbara

Benson Barbara

Testnevelés

Biszak Áron

Biszak Áron

Dráma

Buth Viktória

Buth Viktória

Matematika, osztálykísérő (12/C)

Buzási Fanni

Buzási Fanni

Dráma, osztálykísérő (11/C)

Deák Tamás

Deák Tamás

Matematika, történelem, osztálykísérő (10/B)

Dukai Zsófia

Dukai Zsófia

Művészettörténet, rajz, osztálykísérő (9/C)

Gyarmati Judit

Gyarmati Judit

Matematika, fizika

Gábor Erika

Gábor Erika

Angol nyelv

Honti Mária

Honti Mária

Iskolapszichológus

Juhász Józsefné Edit

Juhász Józsefné Edit

Gazdasági ügyintéző

Jörg Rudolf

Jörg Rudolf

Gazdaságtan

Kállai András

Kállai András

Rajz

Müller Réka

Müller Réka

Német nyelv, könyvtáros

Polgár Zsuzsa

Polgár Zsuzsa

Euritmia

Rédey Szilvia

Rédey Szilvia

Angol nyelv

Sinka Magdolna

Sinka Magdolna

Matematika

Szalai Imre

Szalai Imre

Biológia, kémia, kézművesség, osztálykísérő (11/A)

Szombathy Viktória

Szombathy Viktória

Angol nyelv

Thurnay Balázs

Thurnay Balázs

Ének-zene

Tóth József

Tóth József

Informatika

Veszprémi Lilla

Veszprémi Lilla

Történelem, angol nyelv, osztálykísérő (9/A)

Vámosi Lóránt

Vámosi Lóránt

Testnevelés

Barabás Katalin

Barabás Katalin

Bereczki Andrea

Bereczki Andrea

Titkárnő

Buga Emőke

Buga Emőke

Irodalom, dráma, angol, osztálykísérő (12/A)

Buzási Béla

Buzási Béla

Történelem, osztálykísérő (13/A)

Béldi Melinda

Béldi Melinda

Biológia, kémia, osztálykísérő (9/B)

Dobák-Szalai Zsuzsanna

Dobák-Szalai Zsuzsanna

Spanyol nyelv, osztálykísérő (10/C)

Erdész Ferenc

Erdész Ferenc

Matematika, fizika, informatika

György Imre

György Imre

Kézművesség, osztálykísérő (12/B)

Halápiné Poór Andrea

Halápiné Poór Andrea

Német nyelv

Háth Nóra

Háth Nóra

Plasztika, könyvkötés

Jász Réka

Jász Réka

Német nyelv

Kattner Kriszta

Kattner Kriszta

Képzőművészet

Molnár László

Molnár László

Angol nyelv

Nyitrai Edit Márta

Nyitrai Edit Márta

Angol nyelv

Rácz Noémi

Rácz Noémi

Festés, művészettörténet

Révész Ildikó

Révész Ildikó

Beszédművelés

Sivák Mónika

Sivák Mónika

Biológia, kémia, osztálykísérő (11/B)

Szkiba Edit

Szkiba Edit

Ebédügyintéző

Sós Panna

Sós Panna

Magyar

Timár Eszter

Timár Eszter

Fejlesztőpedagógus, osztálykísérő (13/C)

Vekerdy Dániel

Vekerdy Dániel

Biológia, kémia, iskolaigazgató

Villi Angéla

Villi Angéla

Irodalom, dráma, osztálykísérő (13/B)

Ágó Simon

Ágó Simon

Földrajz, Osztálykísérő (11/C)