top of page

W sport 7

Szeptemberben megújult, jelentősen bővült az iskolánk. Úgy gondoltuk új és régi diákoknak is fontos élmény lehet, hogy sportolhatnak együtt. Ezért szerveztünk egy sport hetet, ahova meghívtuk a jelenlegi és volt waldorfos diákokat is.

Szombaton egy jó hangulatú röplabda kupa zajlott a csarnokunkban 7 csapattal. Készülő csapatunk még nem ért el jelentős eredményeket, de azért helytálltunk. Az iskola csapata nevezni fog a budapesti diákolimpiára, így e torna fontos része volt a felkészülésünknek.

Szerdán egy igen magas színvonalú focikupán vehettek részt diákjaink. A nevező 6 csapat sokszor igen küzdelmes mérkőzéseket vívott, a két hazai csapat közül a fiatalabb az 5. az idősebb csapat a 2. helyet érte el.

Mindkét sportágban a részt vevők azt jelezték, igen jó volt e sporttalálkozó, szívesen jönnének legközelebb is. Szinte biztosan lesz folytatása is a munkának a 2. félévben!

A találkozókról itt láthattok képeket!

Köszönjük, hogy eljöttetek!

P1011392.JPG

bottom of page